Вертіївська об’єднана громада відкрила власний сайт
![](https://cheline.com.ua/wp-content/uploads/2016/07/7a72824820203928249988613f8f1d44_M-e1468337887713.jpg)
Нещодавно Вертіївська об’єднана територіальна громада за ініціативи голови Ігоря Мороза відкрила власний сайт.
На ньому всі охочі можуть побачити картку громади, почитати останні новини, ознайомитися з фотогалереєю, дізнатися графік роботи та адресу сільської ради.
Також для всіх зацікавлених є рубрики: офіційні документи, голова громади, паспорт, депутатський склад, постійні комісії, працівники громади, історична довідка. Тепер всі небайдужі можуть подати електрону петицію онлайн.
Сайтом Вертіївської громади можуть користуватись навіть люди з проблемами зору. На початковій сторінці є вкладка «для людей з обмеженими можливостями».
За такий короткий проміжок часу Вертіївська громада спромоглась не тільки на інтернет-ресурс.
— Якщо говорити про наші досягнення, то це, безперечно, ремонт школи і садочка. Також викопуємо озеро на 2 га. Підготовлені проекти на створення «Центру дозвілля» і «На захоронення побутових відходів», які подаватимемо на фінансування з європейських грантів.
Створено виконавчий апарат, до якого входять гуманітарний відділ, відділ ЖКХ, фінансово-бухгалтерський і загальний відділи. А новостворене власне комунальне підприємство «Альянс» вже придбало трактор, причеп і навісне обладнання, — розповідає Ігор Мороз, голова Вертіївської територіальної громади.
За його словами, на ремонт доріг громада отримала 6 мільйонів, які надійдуть у користування до вересня.
Серед переваг децентралізації, які на собі відчула Вертіївська громада, Ігор Мороз називає виділення коштів на громаду без посередників, «прямі» субвенції на медичну та освітню сфери. А також те, що податок на доходи фізичних осіб 100 % та податок з акцизу приблизно на 25 % залишається на місці.