Надзвичайні події
На Чернігівщині пенсіонер збив двох неповнолітніх дівчат
![](https://cheline.com.ua/wp-content/uploads/2018/11/zima-prodolzhaet-obeskurazhivat-novgorodskikh-voditelej-trojnoe-stolknovenie-na-syrkovskom-shosse-e1543564189424.jpg)
Дорожньо-транспортна пригода сталася в Ніжині по вулиці Шевченка. 72-річний чоловік, керуючи автомобілем «ВАЗ-21099», здійснив наїзд на неповнолітніх дівчат (2005 і 2003 років народження), які переходили вулицю через пішохідний перехід.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Водій «ВАЗу» збив пішохода
Про це стало відомо з власних джерел.
Унаслідок аварії одна дівчинка отримала тілесні ушкодження у вигляді перелому правого передпліччя, інша – забій лівого колінного суглоба та правого стегна.
У такому віці вже потрібно сидіти вдома, а не кермувати автомобілем
Смотреть по сторонам надо и не лезть под машину, даже на пешеходном переходе