Фейсбучна тема дня
Фейсбучна тема дня: новий автомобіль у «короля зупинок»
![](https://cheline.com.ua/wp-content/uploads/2018/12/temadnya2-1-e1505487056386-2-e1544014724605.jpg)
У спільноті «Новини Чернігівщини» з’явився допис про те, що чернігівський підприємець Сергій Масленніков, який фактично монопольно встановлює скляні зупинки для громадського транспорту в обласному центрі, обзавівся новим автомобілем.
У коментарях жартують, що люди обговорюють цю покупку, бо просто заздрять.
Крім того, звинувачують бізнесмена в корупційних схемах.
Але є й ті, хто став на захист, і пише, що в 90-х чоловік важко працював на благо людей.
Не думаю что мы живём на налоги этого комерса. Вопрос в другом- а Вадик ему не заплатил за остановки, он масленников ставил их без тендера. А на машине пусть ездит, куча п…ев ездит на таких же и дня нигде не работали. Он не мой герой, но он в бизнесе и торгует не трусами, это правда. Надо быть объективным!