Кримінал
Чернігівець прогулювався нічним містом із пістолетом
![](https://cheline.com.ua/wp-content/uploads/2018/12/48424795_1962999140671093_3730517801991929856_n-e1546165123995.jpg)
29 грудня близько другої ночі на вулиці Івана Мазепи один із патрульних екіпажів звернув увагу на громадянина, який, помітивши поліцейський автомобіль, став поводитися підозріло. Поліцейські вирішили поспілкуватися із чоловіком.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У жителя Чернігівщини знайшли пістолет з набоями
Практично одразу громадянин зізнався правоохоронцям, що має при собі пістолет та набої до нього. Патрульні викликали на місце слідчо-оперативну групу.
Під час огляду у 30-річного чернігівця слідчий вилучив предмет, схожий на пістолет «ТТ», та сім набоїв.
Патрульна поліція Чернігівської області
Где-то такое писали. Только нашли порошок!! Странно