Пішов із життя колишній заступник начальника управління освіти міськради
![](https://cheline.com.ua/wp-content/uploads/2019/01/1547202717_bez-men-e1547221190111.jpg)
Сьогодні, 11 січня, пішов із життя Бондар Іван Петрович, про це повідомляє Управління освіти Чернігівської міської ради.
Бондар Іван Петрович народився 20 травня 1935 року в селі Розкішне Ставищанського району Київської області. Пройшов всі ланки педагогічної роботи: учитель, викладач, заступник директора школи з виховної роботи, директор школи. З 1982 року по 1997 рік — завідувач Новозаводського районного відділу освіти м. Чернігова, з 1997 року по 2000 рік — заступник начальника управління освіти Чернігівської міської ради.
За плідну роботу Іван Петрович був нагороджений медаллю „Ветеран праці”, нагрудним знаком „Відмінник народної освіти”. У 1995 році йому присвоєно почесне звання „Заслужений працівник освіти України”.
Висловлюємо щирі співчуття рідним та близьким покійного.