Фейсбучна тема дня
Фейсбучна тема дня: пес-винахідник
![](https://cheline.com.ua/wp-content/uploads/2019/01/temadnya2-1-e1505487056386-3-e1546776038415-1-e1547480291521.jpg)
Хтось із жителів Чернігова залишив біля будівлі дитячий візок. Поки господарів не було, пес скористався ситуацією і швидко заскочив у нього погрітися.
Містяни зафіксували цей момент і опублікували світлину в Мережі.
Ця світлина отримала безліч коментарів. Одні жаліють собаку, що той так замерз. Інші захоплюються його винахідливістю. А дехто обурюється вчинку, питаючи, що далі робити господарю візка — викидати його чи віддавати в хімчистку.