Фейсбучна тема дня
Фейсбучна тема дня: легалізація канабісу
![](https://cheline.com.ua/wp-content/uploads/2019/02/temadnya2-1-e1505487056386-3-e1549206395532.jpg)
На офіційній сторінці Челайн у Facebook сьогодні було опубліковано опитування стосовно легалізації канабісу. Користувачі у коментарях висловили своє ставлення до цього питання.
На офіційній сторінці Челайн у Facebook сьогодні було опубліковано опитування стосовно легалізації канабісу. Користувачі у коментарях висловили своє ставлення до цього питання.
Просьба поддержать петицию: «Світлофор по Об’їздній навпроти Епіцентру та Екомаркету»:
Стало неможливо перейти дорогу. Водії з Белорусії ще більш не дисципліновані, а Їх багато їде по цій трасі. По Об’їздній дуже багато машин, особливо в вихідні, і дуже небезпечно простим покупцям (без машин) перейти дорогу.
Прошу підтримати петицію щоб не траплялись трагедії.
Автор: Шевченко Віра Федорівна
Дата початку збору підписів: 8 січня 2019 р.
До кінця збору підписів залишилось: 2 дні
Станом на ночь с 4 на 5 лютого петицію підписали 239 осіб з 250 необхідних.
https://e-dem.in.ua/chernihiv/Petition/View/1604
За два дня осталось собрать всего 11 подписей.