Фейсбучна тема дня
Фейсбучна тема дня: нарікання на роботу працівників «Укрпошти»
![](https://cheline.com.ua/wp-content/uploads/2019/02/temadnya2-1-e1505487056386-10-e1550397230518.jpg)
Жінка, яка нині проживає за кордоном, надіслала посилку на одне з чернігівських відділень «Укрпошти». Посилку спочатку не знайшли, а потім віддали у розпакованому вигляді. Про що і був написаний пост-обурення у соцмережі.
Користувачі, традиційно, розійшлися у думках. Авторку посту підтримають і закликають розібратися ті, хто сам хоча б одного разу опинився у подібній ситуації. Ті ж, кого таке «щастя» обминуло, на роботу пошти не скаржаться.