Кримінал
Обікрали комунальне підприємство Чернігівської міськради
![](https://cheline.com.ua/wp-content/uploads/2019/02/a17f51b9f77cbfe73e8c8f5e9bf234a4_L-e1551274463109.jpg)
До правоохоронних органів надійшло повідомлення про те, що невідомі особи (ймовірно, серед ночі) проникли до приміщення КП «Деснянське», що по вулиці Рокоссовського, 49А.
Про це ЧЕline стало відомо з власних джерел.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: На Чернігівщині обікрали церкву
Злодії вкрали металеві лещата, точило, перфоратор, шуруповерт, магнітолу, електролічильник, кавоварку, набір інструментів, кабель та інші дрібні речі.