Після селектору з Гройсманом Мисник дав тарифне доручення
![](https://cheline.com.ua/wp-content/uploads/2019/03/53216990_1910009395777411_5797398833835016192_n-e1551857176620.jpg)
Під час селекторної наради, присвяченої питанням тарифоутворення на тепло та гарячу воду, Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман акцентував свою увагу на тому, що кожен місцевий керівник має серед іншого опікуватися щонайменше чотирма питаннями: енергозбереженням, обліком споживання, захистом споживачів від завищених нарахувань та умовами оплати ресурсів.
«Ціна на газ для теплопостачальних організацій – однакова. Але коли ми дивимося на тарифи на тепло, то у нас є різниця серйозна у вартості тепла в одних містах та в інших», — сказав Глава Уряду. — «Вартість тепла й води залежить від технології виробництва, обліку та заходів енергозбереження».
Про це повідомляє прес-служба Чернігівської ОДА.
Володимир Гройсман зазначив, що при однаковій ціні на газ різниця у вартості тепла сягає 30-40%. Причина — різні технології виробництва. Тож Прем’єр-міністр поцікавився, чи все можливе для зниження тарифів зробили місцеві керівники, адже більшість теплокомуненерго належить муніципалітетам.
Голова ОДА Олександр Мисник, який брав участь у нараді, за її підсумками доручив Департаменту ЖКГ та ПЕК, енергопостачальним організаціям невідкладно врегулювати тарифне питання, привівши його у повну відповідність до вимог законодавства, а також поінформувати про проведену роботу та ситуацію зі встановленням лічильників у домогосподарствах області