Суспільство
Екс-перший заступник голови Чернігівської ОДА очолила підприємство Атрошенка і Куліча
![](https://cheline.com.ua/wp-content/uploads/2019/03/54200986_394822054428927_3293856109164494848_n-e1551968642556.jpg)
Колишня перший заступник голови Чернігівської облдержадміністрації Юлія Свириденко стала генеральним директором підприємства ТОВ «Сідко Україна», що спеціалізується на виробництві кормів для диких птахів і займається переробкою органічної продукції.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Юлія Свириденко написала прощальний пост і пішла з ОДА
Про це Юлія Свириденко написала на своїй сторінці у Facebook.
За даними аналітичної системи «YouControl», засновниками та кінцевими бенефіціарними власниками ТОВ «Сідко Україна» є Владислав Атрошенко, Валерій Куліч та їхній бізнес-партнер з Естонії Евін Марк.
Варто зазначити, що на посаді в ОДА Юлія Свириденко зарекомендувала себе як дуже фаховий і талановитий управлінець.