У Березовому гаю втілять План «Б»
![](https://cheline.com.ua/wp-content/uploads/2019/03/54434875_2111871582245479_2037627545733562368_n-e1553156875193.jpg)
Під такою назвою в суботу, 30 березня, з 11:00 по 14:00 у Березовому гаю по вул. Пухова пройде акція з висадження беріз. Про це повідомляється на сторінці заходу в Facebooк.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У Чернігові говорили про проблеми розвитку публічного простору
«Покоління виросли, стежки проклалися, сусідних будинків побільшало вдвічі, а Березовий гай так і залишається улюбленим місцем для тисяч сусідів. Ми хочемо, щоб наш парк квітував і зеленів, а кількість дерев тільки збільшувалася, тож запрошуємо вас допомогти у висадці молодих беріз у гаю! Нехай білих тендітних красунь буде ще більше!» – йдеться на сторінці.
Цього разу для придбання саджанців залучаються кошти з благодійних пожертв, тому потрібна підтримка чернігівців. Збір внесків координує Сергій Безбородько.
Приходьте всією родиною!