Суспільство
У Корюківці спортивно та з відомим боксером відзначили День батька
![](https://cheline.com.ua/wp-content/uploads/2019/06/62545722_2380738928649404_6616626960367878144_n-e1560499529220.jpg)
Із нагоди відзначення в Україні Дня батька 13 червня на спортивному майданчику Корюківської ЗОШ І-ІІІ ст. №1 для вихованців пришкільних таборів сектором молоді та спорту відділу освіти, культури, молоді та спорту Корюківської міської ради були проведені цікаві спортивно-ігрові естафети «Веселі старти». Усі учасники змагань отримали солодкі подарунки та позитивні враження від спілкування й активного відпочинку.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Корюківка з висоти пташиного польоту
А також вихованці пришкільних таборів міських шкіл №1 та №4 побували на цікавій і пізнавальній зустрічі з відомим українським боксером Дмитром Митрофановим.
Корюківська міська рада