В Озерянах виборча комісія виконала рішення суду
![](https://cheline.com.ua/wp-content/uploads/2019/06/64318419_461696654396505_4086094437870993408_n-e1560869313907.jpg)
*Актуально
На Чернігівщині Озерянська сільська виборча комісія (Варвинський район) виконала рішення суду та зареєструвала кандидатами в депутати Озерянської сільради представників «Нашого краю». Про це повідомив голова виконкому Чернігівської обласної організації ПП «Наш край» Юрій Музика.
За його словами, комісія зареєструвала кандидатами в депутати Віту Крижанівську, Марію Боброву, Анатолія Борсука, Ганну Шитель і Олену Коротун.
«Комісія виконала рішення суду та зареєструвала представників «Нашого краю» кандидатами в депутати, вони розпочали свою передвиборчу кампанію», – зазначив він.
Як повідомлялося, в Чернігівській області Озерянська сільська виборча комісія безпідставно відмовила в реєстрації п’ятьом кандидатам у депутати сільської ради на місцевих виборах – представникам партії «Наш край». Мотивацією відмови стало те, що нібито відсутня реєстрація районного партійного осередку.
Партія «Наш край» оскаржила дії виборчої комісії в суді. Суд скасував постанови Озерянської сільської виборчої комісії щодо відмови в реєстрації п’ятьом кандидатам у депутати від «Нашого краю» та зобов’язав комісію зареєструвати кандидатами в депутати представників політичної сили.
Прес-служба обласної організації партії «Наш край»