Суспільство
Крохмальний сморід: яка зараз ситуація на Масанах
![](https://cheline.com.ua/wp-content/uploads/2019/06/65897713_2527323787317778_922605107424526336_n-e1561815883138.jpg)
Ситуація із неприємним запахом у чернігівському мікрорайоні Масани не вирішена – жителі досі відчувають сморід з відстійників крохмального заводу «Вимал». Утім, завод займається усуненням проблеми.
Про це на своїй сторінці у Facebook повідомляє активістка Ольга Кунтиш.
За її словами, керівництво заводу «Вимал» обіцяє повністю вирішити проблему до 4 липня.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Крохмальний «терор» «Вималу»: коли припиниться «смердюча» агресія (Відео)
Нагадаємо, кілька тижнів поспіль жителі району Масани страждають від смороду, який спричинив процес бродіння картопляного соку у відстійниках заводу «Вимал».