Корюківська громада купила нову спецтехніку
![](https://cheline.com.ua/wp-content/uploads/2019/10/71183385_2884709651588148_6170497518942552064_n-e1570084623543.jpg)
За рахунок коштів субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на формування інфраструктури ОТГ та за співфінансування з міського бюджету Корюківська громада придбала ще одну одиницю техніки для комунальної галузі. Це новий трактор МТЗ-150К з відвалом.
Про це повідомляють у Чернігівському РВ АМУ.
Як повідомили на сайті громади, техніку закупили для КП «Благоустрій». Слугуватиме вона для обслуговування дорожньої інфраструктури в зимовий період.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У Линовицькій громаді задумалися над приєднанням сусідів
Раніше міський голова Корюківки Ратан Ахмедов казав, що 4 мільйони гривень субвенції з державного бюджету на розвиток інфраструктури громада спрямує на придбання важкого трактора та на ремонт центральної міської вулиці Шевченка.
Отримуйте оперативні новини Чернігівщини – підписуйтеся на наш Telegram-канал – https://t.me/CheLineTv