Суспільство
У Чернігові вшанують пам’ять жертв Голодомору
![](https://cheline.com.ua/wp-content/uploads/2019/11/1480297143-2830-e1574498804761.jpg)
Сьогодні, 23 листопада, о 15:35 на майданчику біля П’ятницької церкви в Чернігові відбудеться меморіальний захід до Дня пам’яті жертв голодоморів в Україні (з оголошенням о 16:00 загальнонаціональної хвилини мовчання на вшанування пам’яті жертв) .
Загальнонаціональну традицію ставити запалену свічу у вікні своїх осель на знак ушанування виморених голодною смертю ініціював історик, політолог, дослідник Голодомору Джеймс Мейс.
Український інститут національної пам’яті закликає медіа розмістити символ пам’яті – свічку або знак Голодомору – в ефірах, на сайтах та на шпальтах видань.