На Чернігівщині знайшли 50-кілограмову фугасну авіаційну бомбу (Фото)
![](https://cheline.com.ua/wp-content/uploads/2019/12/photo_2019-12-05_15-43-48-3-e1575654374880.jpg)
5 грудня фахівцями групи піротехнічних робіт та підводного розмінування Аварійно-рятувального загону спецпризначення Управління ДСНС України у Чернігівській області знищено 50-кілограмову фугасну авіаційну бомбу, 25-кілограмову авіаційно-осколкову бомбу та 92 набої до стрілецької зброї калібром 7,62 мм часів Другої світової війни.
Про це повідомляє У ДСНС в Чернігівській області.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Чернігівські піротехніки знищили мінометну міну часів Другої світової війни
Вибухонебезпечний предмет ФАБ-50 було виявлено о 08:20 у лісі біля с. Голубівка Прилуцького району.
Піротехніки ДСНС, які прибули на місце пригоди під час обстеження прилеглої території додатково виявили авіаційно-осколкову бомбу АО-25 та 92 одиниці набоїв до стрілецької зброї калібром 7,62 мм. Боєприпаси о 15:00 знищені у встановленому порядку.
Отримуйте оперативні новини Чернігівщини – підписуйтеся на наш Telegram-канал – https://t.me/CheLineTv