Вперше у Ніжині відбувся Міжнародний турнір з дзюдо «SPARTA CUP» (Фото)
![](https://cheline.com.ua/wp-content/uploads/2019/12/14122019_dzudo53-e1576423354281.jpg)
У спортивній залі Ніжинського агротехнічного інституту стартував Міжнародний турнір з дзюдо «SPARTA CUP». Захід зібрав близько 400 учасників — з 10-ти облестей України, а також із Білорусі. Турнір такого рівня відбувається у Ніжині вперше за 15 років, повідомляє mynizhyn.com.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Чернігівські спортсмени поповнили медальну скарбничку області
Як розповів голова Ніжинської міської організації «Спортивний клуб єдиноборств «Спарта» Костянтин Смалій, на цей турнір також мали приїхати з Чехії, також перемовини велися з Польщею. Тобто турнір росте і на сьогодні змагання судять 12 кваліфікованих суддей з національною категорією. На наступний рік планується ще більш міжнародний захід.
Вікова категорія учасників від 8 до 12 років. Серед дзюдоїстів-учасників як хлопці, так і дівчата.
Отримуйте оперативні новини Чернігівщини – підписуйтеся на наш Telegram-канал – https://t.me/CheLineTv