В очікуванні бюджету: камінь спотикання сесії Чернігівської облради
![](https://cheline.com.ua/wp-content/uploads/2019/12/2016-07-20_11-e1576660218419.jpg)
Вже за кілька хвилин стартує сесія Чернігівської обласної ради. Мабуть, за останні роки це засідання буде найгарячішим. Адже ключове питання порядку денного – бюджет на 2020 рік. А бюджет на наступний рік має низку «сюрпризів» для місцевої влади, зумовлених урядовими ініціативами.
Вчора на засіданні президії облради була кількагодинна палка дискусія з цього приводу.
Зокрема, в області забрали частину дотацій на опалення медичних закладів і низку інших субвенцій. Через це депутати влаштували голові облдержадміністрації маленький бойкот.
Попри відчутний тиск і лобіювання бюджету головою Чернігівської ОДА Андрієм Прокопенком, депутати облради аргументовано розкритикували головний фінансовий документ області на 2020 рік.
І не випадково. Адже документом передбачений значний фінансовий тягар на органи місцевого самоврядування.
Депутати обласної ради відмовляються голосувати за пропонований вигляд бюджету. Сесія буде дійсно гарячою і дискусійною.
Тому слідкуємо за розвитком подій.
Пряму трансляцію сесії можна дивитися на нашому сайті та в спільноті ЧЕЛАЙН в Facebook — https://www.facebook.com/cheline.com.ua/