Чернігівщина з бюджетом на 2020 рік
![](https://cheline.com.ua/wp-content/uploads/2019/12/80105222_2386517588345158_260257825383514112_n-e1576661742456.jpg)
Наразі проходить сесія Чернігівської обласної ради. Головне питання – затвердження бюджету на 2020 рік.
Після жвавого обговорення бюджет було прийнято без суттєвих зауважень (за – 37 голосів, 7 депутатів утрималися). Враховані правки, подані депутатами після відпрацювання проєкту бюджету на депутатських комісіях та президії. Дохідна частина бюджету – майже 2,646 мільярда гривень, передбачені витрати – 2,641 мільярда.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: В очікуванні бюджету: камінь спотикання сесії Чернігівської облради
Перед голосуванням до депутатів звернулися ряд громадських організацій, а також обласна федерація профспілок. Їх прохання – підтримати прийняття бюджету, щоб забезпечити фінансування всіх важливих соціальних програм.
Отримуйте оперативні новини Чернігівщини – підписуйтеся на наш Telegram-канал – https://t.me/CheLineTv
Департамент інформаційної діяльності та комунікацій
з громадськістю Чернігівської облдержадміністрації