Кубок України з важкої атлетики зібрав у Чернігові 280 спортсменів з усіх областей
![](https://cheline.com.ua/wp-content/uploads/2020/03/767bbc891129d5af7fd8d4d89c84baa1-big1080-e1583154478103.jpg)
Кубок України з важкої атлетики серед чоловіків і жінок та Всеукраїнський відкритий турнір на призи Олімпійської чемпіонки Наталії Скакун зібрав у Чернігові 280 спортсменів з усіх областей України.
Змагання важкоатлетів проходитимуть з 2 по 6 березня на базі державного підприємства «Олімпійський навчально-спортивний центр «Чернігів». Серед учасників змагань є і вихованці ДЮСШ «Атлет» Чернігівської міської ради та школи вищої спортивної майстерності. Загалом 13 спортсменів, серед яких більшість майстри спорту та кандидати у майстри спорту, представлятимуть Чернігів у цих змаганнях.
Кубок України у Чернігові проходить вже в п`ятий раз, а Турнір на призи Олімпійської чемпіонки під патронатом Національного олімпійського комітету України – вперше.
Отримуйте оперативні новини Чернігівщини – підписуйтеся на наш Telegram-канал – https://t.me/CheLineTv
Прес-служба Чернігівської міської ради