Пожежі на Чернігівщині забрали два життя
![](https://cheline.com.ua/wp-content/uploads/2020/03/photo_2020-03-25_09-49-22-e1585205974245.jpg)
Учора, 25 березня, біля с. Рижки Коропського району об 11 год. 55 хв. на відкритій території сталася пожежа сухої трави. Причина – необережне поводження з вогнем.
Про це ЧЕline повідомили в департаменті з питань цивільного захисту та оборонної роботи Чернігівської ОДА.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У Прилуцькому районі сталася пожежа в торговельному закладі
На місці пожежі виявлено тіло чоловіка, 1957 року народження.
Того ж дня о 19 год. 50 хв. у с. Кобижча Бобровицького району в господарстві по вул. Кашталянівській, 45 сталася пожежа в житловому будинку. Вогнем пошкоджено майно. Причина та збитки встановлюються. На місці пожежі виявлено тіло господарки, 1944 року народження.
Отримуйте оперативні новини Чернігівщини – підписуйтеся на наш Telegram-канал – https://t.me/CheLineTv