Коронавірус
На Чернігівщині підтверджено ще два випадки захворювання на коронавірус
![](https://cheline.com.ua/wp-content/uploads/2020/04/912f9f9-f6992d8-42bca13-097c5f7-virus-e1585942373981.jpg)
В Чернігівському обласному лабораторному центрі сьогодні, 3 квітня, провели ПЛР дослідження 4 хворим. Діагноз коронавірус підтверджено двом особам, які госпіталізовані до інфекційного відділення Борзнянської ЦРЛ. На Борзнянщині тепер, на жаль, є вже 6 випадків захворювання.
Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив голова Чернігівської ОДА Андрій Прокопенко.
Загалом по області підтверджених випадків 7, з них 6 – Борзнянський район, 1 – Корюківський.
Крім того, сьогодні отримано два негативних результата ПЛР-тестів — коронавірус не підтвердився у двох пацієнтів – з Бахмача, який лікується в Борзнянській ЦРЛ, та з Чернігова.