На Чернігівщині ветерани Другої світової війни отримали подарунки
![](https://cheline.com.ua/wp-content/uploads/2020/05/93C3F960-6214-4EEE-9647-6567F6E6D6C2-e1589213044870.jpeg)
*Актуально
Ветеранів Другої світової війни на Чернігівщині до Дня пам`яті та примирення і ювійлейної 75-ої річниці Перемоги над нацизмом відвідали активісти й представники партії «Наш край» за ініціативою співголови партії, народного депутата Валерія Давиденка.
Вони передали подарунки і вітання від депутата ветеранам у Бахмацькому, Борзнянському, Куликівському, Менському, Талалаївському та Ічнянському районі.
«Нині наш святий обов’язок – турбуватися про ветеранів і дослухатися до їхніх потреб. Розумію, що неможливо матеріально виміряти подвиг наших Героїв, однак у дні карантину особливо важливо їх підтримати, щоб вони якомога рідше залишали свої оселі і не наражали себе на небезпеку. Дякую ветеранам, що захистили нашу Вітчизну від ворога! Зичу усім миру і здоров’я!», — наголосив народний депутат Валерій Давиденко.
Пресслужба обласної організації ПП «Наш край»