Коронавірус
Рятувальники Чернігівщини продовжують проводити протиепідемічні заходи (Фото)
![](https://cheline.com.ua/wp-content/uploads/2020/05/100097969_695834707897002_1126670643018858496_o-e1590302593793.jpg)
З метою розповсюдження коронавірусної інфекції Covid-19 на території Чернігівщини, упродовж 23 травня на контрольно-пропускному пункті, який встановлено поблизу села Салтикова Дівиця Куликівського району, рятувальники 8-го Державного пожежно-рятувального посту смт Куликівка провели санітарну обробку проїжджаючих транспортних засобів дезінфікуючим розчином.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У Чернігівській області новий випадок коронавірусу
У ДСНС України у Чернігівській області
Отримуйте оперативні новини Чернігівщини – підписуйтеся на наш Telegram-канал – https://t.me/CheLineTv