Кримінал
У Чернігові чоловік напав на жінку через те, що вона кашлянула
![](https://cheline.com.ua/wp-content/uploads/2020/06/grabit-e1591196758898.jpg)
До правоохоронних органів надійшло повідомлення від 43-річної чернігівки. Жінка заявила, що вона йшла з дитиною по вулиці Рокоссовського (біля будинку 47) і кашлянула. В цей час поряд проходив чоловік і затіяв сварку.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У Чернігівській області +22 нові випадки Covid-19
Чоловік намагався виміряти в неї температуру, заявниця відмовилася. Коли жінка викликала поліцію, чоловік пішов геть. Жінка також запевняє, що після конфлікту в неї зникла сумочка.
Отримуйте оперативні новини Чернігівщини – підписуйтеся на наш Telegram-канал – https://t.me/CheLineTv