Суспільство
Прокладали електричні мережі — пошкодили газові
![](https://cheline.com.ua/wp-content/uploads/2020/07/109478883_1759176637578497_91666272472239278_o-1-e1594965525337.jpg)
У селі Загатка Чернігівського району при встановленні електроопор пошкодили газопровід.
Роботи проводились в охоронній зоні газопроводів без погодження з АТ «Чернігівгаз». Працівники, які встановлювали електроопори, пошкодили газопровід середнього тиску діаметром 75 мм.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Село на Чернігівщині залишилося без газу
Газовики локалізували витік, який стався. Компенсувати збитки, вартість відновлювальних робіт та повторного пуску газу, згідно з Кодексом ГРМ, має сторона, з вини якої сталася аварія. Через неї без газопостачання залишились 23 споживачі.
Отримуйте оперативні новини Чернігівщини – підписуйтеся на наш Telegram-канал – https://t.me/CheLineTv
Прес-служба АТ «Чернігівгаз»