На чернігівському загальноміському суботнику планують висадити більше 240 рослин (Фото)
![](https://cheline.com.ua/wp-content/uploads/2020/10/876cc781e769f013bd6a86d75ac4badb-big1080-e1602841511867.jpg)
Підготовку до загальноміського суботника, що запланований на суботу, 17 жовтня, продовжують всі комунальні підприємства, установи Чернігова.
Зокрема, КП «Зеленбуд» Чернігівської міської ради підготував до посадки саджанці різноманітних декоративних дерев і кущових рослин. Це, зокрема: вишня кущова, клен Фрімана, липа, сумах, береза, платан, туя, барбарис, гібіскус, форзиція, дуб, ялина, гортензія. Загалом — понад 240 рослин.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У Чернігові 17 жовтня – загальноміський суботник
Під час вибору локацій були враховані заявки та побажання чернігівців щодо озеленення своїх вулиць і мікрорайонів, які вони мали змогу залишити в міському колл-центрі. Так, на вул. Єськова буде висаджена вишня кущова, на Чернишевського – клен Фрімана, в Березовому гаю – береза, липа, сумах, на Мазепи – платан, на Підвальній – туя та барбарис, гібіскус і форзиція, на Астрі – дуб, ялина, гортензія.
Отримуйте оперативні новини Чернігівщини – підписуйтеся на наш Telegram-канал – https://t.me/CheLineTv
За інф. КП «Зеленбуд»