Негода на Чернігівщині залишила без світла 30 населених пунктів
![](https://cheline.com.ua/wp-content/uploads/2020/10/sv_f7955-e1603016927605.jpg)
Внаслідок ускладнення погодних умов (дощ, гроза, пориви сильного вітру) 17 жовтня сталося пошкодження повітряних ліній електропостачання. Станом на ранок 18 жовтня залишаються відключеними 7 ЛЕП 10 кВ, 99 трансформаторних підстанцій. Без електропостачання залишаються мешканці 30 населених пунктів у 7 районах області ( Городнянський район – 5, Коропський район – 4, Корюківський район – 5, Новгород-Сіверський район – 6, Ріпкинський район – 8, Чернігівський район – 1 та частково в м. Чернігові).
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Поліцейські знайшли жінку, що загубилася в лісі на Чернігівщині
Про це повідомляє Департамент з питань цивільного захисту та оборонної роботи.
Аварійно-відновлювальні роботи проводяться силами ПАТ «Чернігівобленерго». Для проведення відновлювальних робіт залучено 16 аварійних бригад (26 одиниць техніки, 49 працівників).
Отримуйте оперативні новини Чернігівщини – підписуйтеся на наш Telegram-канал – https://t.me/CheLineTv