Вибори на Чернігівщині: марафон-2020
У Чернігові на трьох дільницях сплутали бюлетені
![](https://cheline.com.ua/wp-content/uploads/2020/10/11111-e1603618572338.jpg)
У Чернігові на 3-х ДВК (1073, 1002, 1033) сплутали бюлетені по округах. Про це повідомляє Дмитро Блауш. Зокрема, зазначається, що округи та назви партій написані правильно, а прізвища кандидатів – ні. Найоптимальніше рішення, на його думку, – враховувати голоси за партії.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Троє жителів Чернігівщини розірвали свої бюлетені (Фото)
Інший чернігівець Олександр Щерба інформує, що наразі ТВК розглядає на своєму засіданні виниклу ситуацію. Попереднє рішення – враховувати голос тільки за партію без кандидатів.
Отримуйте оперативні новини Чернігівщини – підписуйтеся на наш Telegram-канал – https://t.me/CheLineTv