Коронавірус
У Чернігові рятувальники дезінфікують зупинки та дитячі майданчики (Фото)
![](https://cheline.com.ua/wp-content/uploads/2020/11/123912467_3298882343571244_6979124667525269179_o-e1604653959455.jpg)
З метою недопущення поширення коронавірусної інфекції Covid-19, рятувальники обласного Управління ДСНС продовжують проводити комплекс профілактичних заходів.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У Городні медичний колапс: захворіли всі лікарі
Фахівці відділення радіаційного та хімічного захисту Аварійно-рятувального загону спецпризначення у захисних костюмах й з дотриманням усіх санітарних норм, у м. Чернігові здійснили обробку спецрозчином зупинок громадського транспорту, дитячих, спортивних майданчиків, житлових будинків та об`єктів різного призначення.
Отримуйте оперативні новини Чернігівщини – підписуйтеся на наш Telegram-канал – https://t.me/CheLineTv
У ДСНС в Чернігівській області