Спорт
Катерина Пода принесла дві медалі збірній Чернігівщини
![](https://cheline.com.ua/wp-content/uploads/2020/11/poda-e1605883958730.jpg)
У Львові завершилися змагання за кубок України з олімпійських пневматичних вправ з кульової стрільби, в яких брали участь 16 областей. Команда Чернігівської області посіла сьоме місце у загально-командній першості.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Чернігівські важкоатлети – одні із найсильніших
Вихованка ДЮСШ «Авангард» Катерина Пода виборола дві медалі- особисте золото у вправі ГП-11а та бронзу – у вправі ГП-12 у стрільбі з пневматичної гвинтівки по рухомій мішені.
Отримуйте оперативні новини Чернігівщини – підписуйтеся на наш Telegram-канал – https://t.me/CheLineTv