Кримінал
Після п’янки в гаражі чернігівець залишився без телефону і грошей
![](https://cheline.com.ua/wp-content/uploads/2021/01/s1200_large-e1610604071117.jpg)
До правоохоронних органів звернувся житель Чернігова 1981 року наладження. Чоловік заявив, що його обікрав товариш по чарці. А трапилося це в автомобільному кооперативі по вулиці Єськова.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У Чернігівській області виявлено 83 нові випадки COVID-19
Чоловіки в гаражі розпивали алкогольні напої. Після «застілля» (приблизно о п’ятій ранку) заявник виявив, що в нього зникли мобільний телефон «IPhone 6», планшет «Asus» та 3 000 гривень.