Спорт
Чернігівські спортсмени просять допомоги для виїзду на чемпіонат світу
![](https://cheline.com.ua/wp-content/uploads/2016/08/14182474_1030513973728915_890968967_n-e1472561920971.jpg)
Наприкінці вересня – на початку жовтня в Тбілісі відбудеться чемпіонат світу з панкратіону. Свої наміри виступити на представницькому турнірі мають і троє вихованців клубу «Рукопашний бій».
Один із них – Роман Адаменко – повинен захищати свій минулорічний чемпіонський титул. Олександр Барабаш (срібний призер чемпіонату-2015) спробує нарешті здобути золото, а юний і перспективний Данило Козлов хоче дебютувати і не посоромити Чернігів.
Однак коштів для виїзду на чемпіонат світу у спортсменів і тренерів замало. Назбирали лише третину з необхідних 60 тисяч гривень. У клубі кажуть, що в такій безвихідній ситуації опинилися вперше, адже з кожним роком дедалі важче знаходити гроші на змагання. Тому й змушені просити допомоги небайдужих чернігівців.
Значит. Не спортом нужно заниматься, а бабло зарабатывать. Иди работать! Конечно это я бред написал, но решение!