Неподалік Городні чоловіку виписали адмінпротокол за перевезення спорядженої рушниці
![](https://cheline.com.ua/wp-content/uploads/2021/01/gorodna_rushnica-e1610792675209.jpg)
На полі між селами Мощенка та Бирилівка неподалік Городні поліцейські зупинили автомобіль «ЗАЗ». Під час спілкування правоохоронці побачили, що пасажир автівки тримає в руках споряджену мисливську рушницю.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Ніжинський зброяр отримав 4 роки позбавлення волі після тривалого судового розгляду
Такі дії чоловіка суперечать вимогам затвердженого у законодавчому порядку Положення про порядок поводження зі зброєю та проведення полювань. За цим документом, «при пересуванні на всіх видах транспорту до місця полювання зброя обов’язково має бути розрядженою, розібраною і знаходитись у чохлах» (пункт 1.7 Положення).
Поліцейські склали на правопорушника протокол за ч.1 ст.191 КУпАП (порушення громадянами правил зберігання, носіння або перевезення нагородної, вогнепальної, холодної чи пневматичної зброї і бойових припасів).
Зброю вилучено. Рішення про притягнення чоловіка до відповідальності прийматиме суд.
Сектор комунікації
поліції Чернігівської області
Отримуйте оперативні новини Чернігівщини – підписуйтеся на наш Telegram-канал – https://t.me/CheLineTv