Пожежі, замети та повалені дерева: що робили рятувальники впродовж минулої доби (Фото)
![](https://cheline.com.ua/wp-content/uploads/2021/02/0-02-0a-cccf4414cd39e368e717cf28c2115ef5b3b0ea1daabc56cf494d8a3f0ffe1546_125959c6-e1612511672518.jpg)
Впродовж минулої доби на території Чернігівської області виникло 3 пожеж, 2 з яких виникли у житловому секторі громадян та одна інша. Причинами двох пожеж послужило коротке замкнення електромережі, підпал та ще одна встановлюється. Вогнем пошкоджено житловий будинок, знищено дві господарчі будівлі. На щастя, загиблих і травмованих немає.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У Чернігові на перехресті сталася ДТП (Фотофакт)
Крім того, підрозділи оперативно-рятувальної служби Чернігівщини 8 разів залучалися для надання допомоги та проведення інших невідкладних робіт, а саме буксируванню автомобілів та розчистки доріг від повалених дерев.
Отримуйте оперативні новини Чернігівщини – підписуйтеся на наш Telegram-канал – https://t.me/CheLineTv
У ДСНС в Чернігівській області