Спорт
Вперше Чернігів приймав чемпіонат України з настільного тенісу (Фото)
![](https://cheline.com.ua/wp-content/uploads/2016/09/CC7K4724-e1472797014183.jpg)
Вперше у Чернігові провели клубний чемпіонат України з настільного тенісу. У четвер проходили заключні змагання 4 туру суперліги серед чоловіків. Цим чемпіонатом спортсмени завершували сезон 2015-2016 і визначали найсильніші команди.
Чернігів на цих змаганнях представила команда «Пас-авто». Зазвичай наші спортсмени показують чудові результати і, майже завжди, у призерах чемпіонату. Цього ж року, чернігівці посіли 4 місце.
Перше місце на чемпіонаті дісталося команді «Фортуна» з Києва. Срібло здобули сумчани.
Загалом у змаганнях участь взяло 9 команд з різних областей України.
Фоторепортаж Віктора Кошмала