Надзвичайні події
На Чернігівщині під поїзд потрапив чоловік
![](https://cheline.com.ua/wp-content/uploads/2021/03/3a7bf5ec6af4f680bf7069b9e79dfddfcb4f6143-e1615147121794.jpg)
Біда трапилася між залізничними станціями «Голубичі» та «Грибова Рудня» Ріпкинської громади. Поїзд сполученням «Чернігів – Гомель» збив людину. Про це ЧЕline стало відомо з власних джерел.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Житель Чернігівщини «замінував» поїзд (Відео)
Встановлено, що житель села Ловинь Ріпкинської громади 1987 року народження здійснював огляд залізничних колій і потрапив під вантажний поїзд. Внаслідок цього чоловік отримав ушкодження: політравма, перелом правого передпліччя і правого надколінника, рвана рана грудної клітки, закрита травма живота.
У постраждалого зафіксували також алкогольне сп’яніння.
Чоловік госпіталізований до лікарні в Ріпки.