Кожна гривня – це шанс на життя: родина Максима Бусня просить про допомогу
![](https://cheline.com.ua/wp-content/uploads/2021/03/159904831_820177808572748_2367833057871994496_n-526x400-e1615650590482.jpg)
36-річний Бусень Максим із села Плоске, Ніжинського району, потребує допомоги в подоланні тяжкої хвороби — пухлини головного мозгу (гіобластома).
Дружина хворого Максима просить всіх небайдужих, хто має таку можливість, допомогти.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Молодій чернігівці потрібна допомога
«Раніше вже було проведено дві операції й опромінення в м. Чернігів. Як виявилося, операції було проведено некваліфіковано з подальшим невірним діагнозом пухлини та неправильним лікуванням. На даний час пухлина прогресує і вже знищила частину черепа, тому потрібно негайно видалити пухлину із заміною уражених частин черепа на пластинку. Нас чекає тяжка операція і реабілітація, а далі місяці, а то і роки на подолання онкології. На саму операцію потрібно 125 000 грн, а на реабілітацію і боротьбу з онкологією конкретну суму сказати не можу, бо невідомо скільки тримати е лікування. Всі наші кошти пішли на попереднє лікування. Тому дуже прошу усіх небайдужих допомогти в боротьбі з хворобою».
Номер карти (приват банк) 5168 7422 3905 6496 дружина Бусень Ольга.
Отримуйте оперативні новини Чернігівщини – підписуйтеся на наш Telegram-канал – https://t.me/CheLineTv