НовиниСуспільство
В обласному центрі майже 100 колишніх атошників відкрили свій бізнес
![](https://cheline.com.ua/wp-content/uploads/2016/04/57036f5b971ca1-e1459844147561.jpeg)
Близько 100 демобілізованих бійців, отримавши виплату допомоги по безробіттю одноразово для організації підприємницької діяльності, відкрили власний бізнес.
Про це повідомила директор Чернігівського РЦЗ Лариса Юрченко.
Загалом на обліку в центрах зайнятості області перебувало та отримувало послуги 846 демобілізованих військовослужбовців та учасників АТО.
Також вона зазначила, що за допомогою служби зайнятості в області працевлаштовано 226 колишніх воїнів: 119 — направлено на професійне навчання, 105 — залучено до громадських робіт.