Ніжинці можуть отримати безоплатну правову допомогу від громадських радників
![](https://cheline.com.ua/wp-content/uploads/2021/04/25042021_g-e1619361055780.jpg)
Нещодавно четверо ніжинців-волонтерів отримали сертифікати громадських радників та підписали договір про провадження волонтерської діяльності у сфері надання безоплатної правової допомоги.
Ними стали Андрій Шимко, Євгеній Коваленко, Олександр Турчинов та Каріна Акопян, повідомляє mynizhyn.com.
Що це означає для громади та її мешканців?
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У Чернігові про одиноких літніх людей піклуються фахівці двох територіальних центрів
«Кожен з нас, так чи інакше потребує правової допомоги, в тій чи іншій ситуації. Тому ми спільно з «Ніжинським місцевим центром з надання безоплатної вторинної правової допомоги» запускаємо проєкт «Правова консультація онлайн, для кожного», — розповідає один з громадських радників Андрій Шимко.
Платформою для онлайн консультацій буде Ніжинська фейсбук-група «Ніжатина нива. Новини Ніжина та Чернігівщини».
Пан Андрій додає: «Відтепер для жителів Ніжина та району в групі «Ніжатина нива. Новини Ніжина та Чернігівщини» будуть працювати кваліфіковані спеціалісти з надання правової допомоги.
Для того, щоб отримати консультацію, напишіть в коментарях під публікацією в об’яві групи «Потребую консультації» (задля конфіденційності інформації) і вам нададуть відповідь в особисті повідомлення, або перейдіть за посиланням Legal.Aid.Nizhyn та напишіть ваше запитання».
Робочі часи консультантів у групі «Ніжатина нива. Новини Ніжина та Чернігівщини» — вівторок 10:00-12:00, четвер 10:00-12:00.
Отримуйте оперативні новини Чернігівщини – підписуйтеся на наш Telegram-канал – https://t.me/CheLineTv