«Масове щеплення»: в Новгород-Сіверській громаді за вихідні вакцинувалися всього п’ятеро осіб
![](https://cheline.com.ua/wp-content/uploads/2021/07/212124364_1695062157344066_7044679614862940343_n-e1625466142956.jpg)
Другі вихідні поспіль у міському будинку культури в Новгороді-Сіверському працював пункт масової вакцинації.
Про це повідомляє міська рада.
Щепитися від коронавірусу можуть усі охочі жителі громади, які почуваються здоровими.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: За минулу добу в Чернігівській області виявлено 3 нові випадки COVID-19
Перш ніж медик зробить щеплення, людину оглядає лікар, обов’язково вимірюється температура тіла. Вакцинують CoronaVac. Після щеплення людина перебуває під наглядом медиків ще 30 хвилин і лише після цього може йти додому. Потім уже в телефонному режимі спілкується зі своїм сімейним лікарем і розповідає, як почувається після вакцинації.
За 3 та 4 липня було щеплено від COVID-19 45 жителів громади. Це люди різного віку, як із міста, так і з сіл. Були й такі, кому через поважний вік важко здолати сходинки будинку культури. Тоді до них медики виходили самі.
Отримуйте оперативні новини Чернігівщини – підписуйтеся на наш Telegram-канал – https://t.me/CheLineTv