Тіло зниклого 16-річного підлітка з Прилук підняли з води
![](https://cheline.com.ua/wp-content/uploads/2021/07/unnamed-2-e1625721429601.jpg)
7 липня до Служби порятунку «101» у м. Прилуки надійшло повідомлення про те, що з р. Удай працівниками Прилуцької водолазно-рятувальної станції на відстані близько 20 метрів від берега на дні водойми виявлено та о 12:44 піднято на поверхню тіло 16-річно хлопця.
Про це повідомляє У ДСНС в Чернігівській області.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: На міському пляжі Прилук зник 16-річний підліток (Фото)
Як з’ясувалось, напередодні юнак разом з друзями пішов відпочивати до річки. За невідомих обставин хлопець почав тонути. Його друзі намагалися допомогти, але в них не вистачило сил. Юнак потонув. Крики про допомогу почули відпочивальники та викликали водолазів-рятувальників, поліцейських та швидку допомогу. Того дня тіло зниклого хлопця знайти не вдалося. Пошукові роботи були продовжені 7 липня.
Отримуйте оперативні новини Чернігівщини – підписуйтеся на наш Telegram-канал – https://t.me/CheLineTv