Лісокористувач на Чернігівщині відшкодував державі майже 230 тис. грн збитків, завданих незаконною порубкою
![](https://cheline.com.ua/wp-content/uploads/2021/08/666_51-e1628343609160.jpg)
На території Чернігівської окружної прокуратури одним із лісокористувачів, у порушення вимог Лісового кодексу України, не забезпечено охорону і збереження лісового фонду на підвідомчій території (Іванівська ОТГ). Внаслідок чого було допущено самовільну рубку лісу невстановленими особами, сума завданих збитків склала майже 230 тис. грн.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Учасникам організованого злочинного угрупування, яке займалося незаконними порубками лісу, повідомлено про підозру
Реагуючи на виявлені порушення, Чернігівська окружна прокуратура скерувала до Господарського суду Чернігівської області позов в інтересах держави в особі Іванівської селищної ради та Державної екологічної інспекції у Чернігівській області про стягнення з суб’єкта господарювання майже 230 тис. грн шкоди, завданої незаконною порубкою дерев.
Господарський суд Чернігівської області своїм рішенням задовольнив позовні вимоги прокурора. Наразі лісокористувач вже відшкодував у повному обсязі завдані збитки.
За інформацією Чернігівської окружної прокуратури
Отримуйте оперативні новини Чернігівщини – підписуйтеся на наш Telegram-канал – https://t.me/CheLineTv