Кримінал
«Лохотрон по-чеськи»: чернігівця розвели за новою схемою
![](https://cheline.com.ua/wp-content/uploads/2016/04/570602145587f1-e1460012018820.jpeg)
До Чернігівського міськвідділу поліції із заявою звернувся 75 річний житель обласного центру. Він повідомив, що став жертвою шахраїв.
В помешкання чернігівця зайшла невідома жінка і попросила допомоги, мовляв, її знайомий – водій із Чехії потрапив у серйозну автокатастрофу неподалік і потребує термінової операції.
Жінка показала документи від машини і попросила старенького позичити грошей. У заставу пообіцяла залишити барсетку з документами. Пенсіонер не запідозрив нічого лихого і дав жінці 1500 доларів. Але виявилося, що жінка замість документів залишила звичайні аркуші паперу.
Цю інформацію обласному радіо підтвердила прес-секретар Чернігівського міськвідділу поліції Наталія Човпило.
За даним фактом відкрите кримінальне провадження.