У Ніжині службова собака по сліду привела поліцейських до крадіїв автозапчастин (Фото)
![](https://cheline.com.ua/wp-content/uploads/2021/11/nigin_kinologi_rozkrili_2-e1637852208264.jpg)
Сьогодні уночі співробітники Ніжинського районного відділу поліції упродовж години встановили місцеперебування та затримали трьох викрадачів запчастин до автотракторної техніки. Крадене майно вартістю близько 10 тисяч гривень у зловмисників вилучено.
Повідомлення про крадіжку на території майстерні з ремонту автотракторної техніки надійшло до поліції близько пів на другу годину ночі. На місце події негайно виїхала слідчо-оперативна група Ніжинського районного відділу поліції. У її складі прибув також кінолог зі службово-розшуковою собакою.
Поліцейські встановили, що майстерня перебувала без нагляду менше трьох годин. За цей час невідомі особи зламали двері та проникли усередину, звідки викрали автозапчастини, монітор і відеореєстратор загальною вартістю близько 10 тисяч гривень. Також поліцейські виявили на території підготовлені зловмисниками до виносу ще деякі запчастини та мішок з півсотнею кілограмів брухту алюмінію.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У Чернігові автівка в’їхала в маршрутку (Фотофакт)
Господар пояснив поліцейським, що дізнався від сусіда про підозрілу активність поблизу майстерні та пішов перевіряти цю інформацію. Ще здалеку він побачив трьох незнайомців, які його теж помітили і втекли у темряву. Відразу після цього чоловік звернувся до поліції.
- По свіжому сліду я відразу застосував службову собаку. Німецька вівчарка Тіна впевнено повела уперед, однак на роздоріжжі зупинилася. Ми повернулися на стартову точку і повторили рух, — розповів інспектор-кінолог поліції Чернігівщини Максим Куник. — З другої спроби Тіна підхопила слід у місці, де втікачі звернули з дороги, перетнула поле і довела до закинутої сільськогосподарської будівлі. Там перебували троє чоловіків з речами, які збігалися з описом викраденого майна.
Поліцейські з’ясували особи всіх трьох зловмисників. Вони виявилися заробітчанами з Закарпаття, що прибули до Ніжина виконувати будівельні роботи, і вже тут вирішили збільшити свої прибутки за рахунок крадіжки.
Слідчий Ніжинського райвідділу поліції відкрив за фактом злочину кримінальне провадження за частиною 3 статті 185 Кримінального кодексу України (крадіжка, поєднана з проникненням у житло, інше приміщення або сховище). Згідно з нею, зловмисникам загрожує до шести років позбавлення волі. Наразі поліцейські готують повідомлення усім трьом про підозру у вчиненні кримінального правопорушення.
Досудове розслідування триває.
Отримуйте оперативні новини Чернігівщини – підписуйтеся на наш Telegram-канал – https://t.me/CheLineTv
Сектор комунікації
поліції Чернігівської області