Суспільство
«Ніхто тут Росію не чекає, з короваями та гармошками», – Атрошенко
![](https://cheline.com.ua/wp-content/uploads/2022/01/4f9e14bce91bc2d333c38a3f3ca00a69-medium66-e1643092254185.jpg)
Під час ранкової наради міський голова спрогнозував можливий наступ російських військ. На думку мера, армія Росії сильніша за українську і теоретично вони можуть захопити Україну, але не знають, що робити після цього.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Атрошенко сказав, що чернігівці мають бути готові до хімічної атаки
«Ніхто тут Росію не чекає з короваями та гармошками», – сказав мер.
За словами очільника міста, якщо сусідня держава застосує зброю масового знищення, їхні дії будуть аналогічні діям фашистів під час Другої світової війни.
Отримуйте оперативні новини Чернігівщини – підписуйтеся на наш Telegram-канал – https://t.me/CheLineTv