У Менській громаді взялися за безпритульних тварин
![](https://cheline.com.ua/wp-content/uploads/2022/02/sochineniejivotnie1-0b7b43d395b9b8173c97a016700f6ebf-e1643892549802.jpg)
На сьогоднішньому позачерговому засіданні члени виконавчого комітету Менської міської ради погодили програму «Регулювання чисельності безпритульних тварин у Менській міській територіальній громаді на 2022–2024 роки».
Про це повідомляє пресслужба.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: На Сновщині почали виплачувати матеріальну допомогу при народженні дитини
Відповідно до Програми, загальний обсяг фінансових ресурсів, необхідних для її реалізації, становить 150 тисяч гривень. Зміст Програми передбачає проведення комплексу управлінських, економічних і правових заходів, що враховують закони екології, спрямованих на зниження чисельності безпритульних тварин на території громади, а саме:
— проведення масової стерилізації безпритульних тварин із поверненням до місця їх попереднього мешкання та поступове, протягом декількох років, значне зниження їхньої кількості;
— організація вилову безпритульних тварин гуманним методом на основі нової технології;
— обов’язкова вакцинація від сказу тварин, що випускаються на волю, з вилученням агресивних і хворих тварин;
— активна робота з населенням із впровадження в суспільну свідомість стандартів гуманного поводження з тваринами та необхідності їх стерилізації.
Отримуйте оперативні новини Чернігівщини – підписуйтеся на наш Telegram-канал – https://t.me/CheLineTv