Чернігів обов’язково вистоїть і відбудується
![](https://cheline.com.ua/wp-content/uploads/2022/03/522688-e1646844278278.jpg)
Дорогі українці!
Від імені всіх містян, від імені міста-героя Чернігова, Збройних сил, територіальної оборони я щиро вдячний всім-всім українцям, всім волонтерам, які надсилають допомогу до міста Чернігова. Вона нам конче потрібна і дуже щиро дякуємо за неї.
Також щиро вдячний і вклоняюся тим героям-українцям, які прибувають на захист міста Чернігова з інших областей України. Які розуміють і усвідомлюють, що затримавши ворога тут, на кордонах міста Чернігова, на півночі, ми не дамо йому просунутися далі до ваших домівок, у центр і на захід України. Це вкрай важливо! І це об’єднує Україну.
Чим живе зараз місто? Місто відновлює інфраструктуру, займається життєзабезпеченням, люди працюють і вдень, і вночі, часто під обстрілами.
На підходах до Чернігова сьогодні точаться, з київської сторони, досить жорстокі бої. Ми обов’язково вистоїмо! І ми переможемо! Разом! Слава Україні!
Чернігівський міський голова Владислав Атрошенко